Deze website maakt gebruik van cookies. Indien u hiermee akkoord gaat, klik dan hier:

Wanneer kinderen enkele symptomen vertonen van COVID-19 dienen wij aan de ouders te vragen om de arts te raadplegen, aangezien wij niet bevoegd zijn om medische handelingen te stellen. De arts zal vermoedelijk enkel testen wanneer snot/kuchen in combinatie gaat met koorts en/of andere symptomen. Enkel de arts oordeelt over het ondergaan van een test en/of verder behandeling of afwezigheid. Voor de goede gang van zaken graag ons nadien ook op de hoogte brengen van het resultaat/advies.

Voor het eerst naar school?

Maximumcapaciteit schooljaar 2020 - 2021

Onze school kent geen capaciteitsproblemen. Voor het schooljaar 2020 - 2021 is de totale capaciteit van onze school 690 leerlingen waarvan 120 in de Berkenstraat en 570 in de Grevenbroekstraat. Inschrijven kan elke schooldag op het secretariaat (afspraak) vanaf 1 maart 2020.

U bent bezoeker

  • 7.png0.png8.png2.png0.png