Deze website maakt gebruik van cookies. Indien u hiermee akkoord gaat, klik dan hier:

ten voordele van de Oudervereniging Achel-Dorp

Op uitnodiging van de Landelijke Gilde verzorgt de oudervereniging van Achel-Dorp de catering tijdens de Dag van de Landbouw op zondag 22 september 2019. De inkomsten komen ten goede van onze school en onze kinderen.

We nodigen u graag uit om ten voordele van de Oudervereniging Achel-Dorp.

Alle info en mogelijkheid tot inschrijven kan u terug vinden op de website van de oudervereniging. Klik HIER.

 flyervoorkant flyerachterkant 

Maximumcapaciteit schooljaar 2019 - 2020

Onze school kent geen capaciteitsproblemen. Voor het schooljaar 2019 - 2020 is de totale capaciteit van onze school 690 leerlingen waarvan 120 in de Berkenstraat en 570 in de Grevenbroekstraat. Inschrijven kan elke schooldag op het secretariaat (afspraak).

Voor het eerst naar school?

U bent bezoeker

  • 2.png0.png6.png2.png5.png