Deze website maakt gebruik van cookies. Indien u hiermee akkoord gaat, klik dan hier:

Beste ouders,

Heeft u nood aan extra info i.v.m. IBO De Pagadder, de huiswerkkamer, de dutjeskamer of andere naschoolse activiteiten?

Beste ouders,

Heeft u nood aan extra info i.v.m. IBO De Pagadder, de huiswerkkamer, de dutjeskamer of andere naschoolse activiteiten? Raadpleeg dan zeker de website van het Huis van Het Kind op https://www.hamont-achel.be/thema/2218/huis-van-het-kind

Huis van het Kind

Voor het eerst naar school?

Maximumcapaciteit schooljaar 2020 - 2021

Onze school kent geen capaciteitsproblemen. Voor het schooljaar 2020 - 2021 is de totale capaciteit van onze school 690 leerlingen waarvan 120 in de Berkenstraat en 570 in de Grevenbroekstraat. Inschrijven kan elke schooldag op het secretariaat (afspraak) vanaf 1 maart 2020.

U bent bezoeker

  • 4.png0.png9.png1.png8.png