Beste ouders,

Heeft u nood aan extra info i.v.m. IBO De Pagadder, de huiswerkkamer, de dutjeskamer of andere naschoolse activiteiten? Raadpleeg dan zeker de website van het Huis van Het Kind op https://www.hamont-achel.be/thema/2218/huis-van-het-kind

Huis van het Kind

laatste nieuwsartikelen

Facturatie

Heeft u vragen omtrent de schoolfacturatie? Dan kan u best een e-mail sturen naar facturatie@deachellier.be.
Beschrijf duidelijk uw vraag en noteer uw telefoonnummer in de e-mail zodat we u indien nodig kunnen bereiken.

Maximumcapaciteit schooljaar 2018 - 2019

Onze school kent geen capaciteitsproblemen. Voor het schooljaar 2018 - 2019 is de totale capaciteit van onze school 690 leerlingen waarvan 120 in de Berkenstraat en 570 in de Grevenbroekstraat. Aantal vrije plaatsen: Grevenbroekstraat: 212 vrije plaatsen. Berkenstraat: 66 vrije plaatsen. Inschrijven kan elke schooldag op het secretariaat (afspraak).

Voor het eerst naar school?

  • 4.png6.png3.png9.png4.png1.png