De school organiseert op woensdag 20 december om 18.30. een nieuw infomoment voor de ouders van de kleuters die na de kerstvakantie en na het krokusverlof naar school mogen komen. De kleuters moeten dan wel 2 jaar en 6 maanden oud zijn. Deze samenkomst gaat door in de kleuterklas in de Grevenbroekstraat. Ook de kleuter zelf mag die avond meekomen om kennis te maken met de juf en de nieuwe klas. Van harte welkom!

Fotoalbums op Gimme

Maximumcapaciteit schooljaar 2018 - 2019

Onze school kent geen capaciteitsproblemen. Voor het schooljaar 2018 - 2019 is de totale capaciteit van onze school 690 leerlingen waarvan 120 in de Berkenstraat en 570 in de Grevenbroekstraat. Aantal vrije plaatsen: Grevenbroekstraat: 212 vrije plaatsen. Berkenstraat: 66 vrije plaatsen. Inschrijven kan elke schooldag op het secretariaat (afspraak).

Voor het eerst naar school?

  • 4.png2.png4.png9.png9.png1.png